signováno nečitelně - V krčmě

Olej na kartonu, 31x24 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 43 cm

vydraženo top
signováno nečitelně
90084. V krčmě
Dražba ukončena:19.02.2023 20:16:49
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč