signováno nečitelně

20012. Ukřižování

popis: Litografie, 43x23. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 26.04.2018 22:10:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč