Signováno nečitelně

67900. U vody

popis: Olej na kartonu, 30x42 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 8 dnů, 18 hodin

konec dražby: 24.10.2021 20:39:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen