Signováno nečitelně

306082. U stavení

popis: Olej na plátně, 70x80 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Nerámováno.

Pozn.: Malba poškozena.

dražba ukončena: 09.09.2020 20:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč