Antonín Brunner - U sklenky

Kombinovaná technika, 34x23 cm. Signováno vpravo dole A. Brunner. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1881, Praha - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč

52531. U sklenky
Dražba ukončena:12.11.2020 21:11:09
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč