Signováno nečitelně - U kostela

Olej na překližce, 52x70 cm. Signováno vlevo nahoře. Signatura skrytá pod rámem. Rámováno.

Signováno nečitelně
95767. U kostela
Dražba ukončena:28.05.2023 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč