signováno nečitelně

303460. Stromy u cesty

popis: Olej na kartonu, 43x50 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 03.02.2020 20:07:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 26.01.2020 17:34:54 831