signováno nečitelně

61078. Stavení pod horami

popis: Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 01.07.2021 22:12:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 11 000 Kč