signováno nečitelně - Stavení pod horami

Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
61078. Stavení pod horami
Dražba ukončena:01.07.2021 22:12:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč