signováno nečitelně - Stařec

Olej na kartonu, 37x25 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Nejdelší strana: 46 cm

signováno nečitelně
116396. Stařec
Dražba ukončena:26.05.2024 20:32:15
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč