signováno nečitelně

308226. Stará Třebeš

popis: Olej na kartonu, 32x37 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

dražba ukončena: 09.04.2021 20:06:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč