Signováno nečitelně - Srnec na palouku

Olej na překližce, 57x82 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 97 cm

Signováno nečitelně
82135. Srnec na palouku
Dražba ukončena:31.07.2022 20:02:06
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč