signováno nečitelně - Soubor 2 pragensií: U sv. Mikuláš, Pd Pražským hradem v zimě

Lepty, 26x19 cm. Signovány nečitelně. Rámy, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

signováno nečitelně
34691. Soubor 2 pragensií: U sv. Mikuláš, Pd Pražským hradem v zimě
Dražba ukončena:19.09.2019 21:18:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 25.07.2019 3:00:03 2467