signováno nečitelně

61055. Skládání sena

popis: Olej na plátně, 56x69 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: 2. pol. 19. stol.

dražba ukončena: 01.07.2021 21:57:15

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 17 000 Kč