Olej na kartonu, 70x84 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena - karton vyboulen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 94 cm