signováno nečitelně - Šeříky ve váze

Olej na plátně, 64x110 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
67537. Šeříky ve váze
Dražba ukončena:17.10.2021 20:39:03
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč limit (17.10.2021 20:34:03) 468
1 000 Kč 10.10.2021 23:26:46 3780