signováno nečitelně

67537. Šeříky ve váze

popis: Olej na plátně, 64x110 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 17.10.2021 20:39:03

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč

1 100 Kč limit (17.10.2021 20:34:03) 468
1 000 Kč 10.10.2021 23:26:46 3780