signováno nečitelně

41745. Sedící muž

popis: Kombinovaná technika, 25x17 cm. Signováno vpravo dole nečitelně Viktor ..... Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 12.03.2020 20:23:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 10.03.2020 23:01:06 1011