signováno nečitelně - Rybáři u přístavu

Olej na plátně, 27x19 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Datováno 1926. Rámováno.

Nejdelší strana: 31 cm

signováno nečitelně
78659. Rybáři u přístavu
Dražba ukončena:05.06.2022 20:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč