signováno nečitelně - Rybáři na mořském pobřeží

Olej na kartonu, 14x21 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Nejdelší strana: 27 cm

signováno nečitelně
126511. Rybáři na mořském pobřeží
Dražba ukončena:20.10.2024 20:23:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč