signováno nečitelně

66385. Rudá krajina

popis: Olej na plátně, 41x31 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 1 dnů, 10 hodin

konec dražby: 26.09.2021 20:42:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč

1 000 Kč 24.09.2021 19:36:52 4656