Signováno nečitelně - Roztoužená

Pastel, 59x44 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Signováno nečitelně
84227. Roztoužená
Zbývá:9 dnů, 20 hodin
Konec dražby:12.10.2022 20:30:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 700 Kč