Signováno nečitelně - Roztoužená

Pastel, 59x44 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 60 cm

Signováno nečitelně
84227. Roztoužená
Dražba ukončena:12.10.2022 20:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč