Signováno nečitelně - Romantická procházka u jezera

Olej na kartonu, 32x42 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 51 cm

Romanticky laděný obraz s poutavým barevným řešením a jemnou souhrou světelných přechodů představuje kvalitní malířskou práci s velmi příjemnou atmosférou. Kompozici autor umně komponoval tak, že se jednotlivé plány, tedy kamenitý břeh, lesklá hladina vody i hory na pozadí, harmonicky doplňují. V paletě se snoubí odlehčené odstíny zelené a modré, které vyvažují hutnější zemité barvy břehu a skal. Podstatnou součástí díla je také kultivovaný hladký rukopis s perfektním rozlišením charakteru součástí přírody, který podtrhuje celkově jemné atmosférické vyznění. Signatura autora je sice nečitelná, o kvalitě díla však není nejmenších pochyb.

Signováno nečitelně
115496. Romantická procházka u jezera
Dražba ukončena:29.05.2024 20:52:19
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč

3 000 Kč 29.05.2024 20:49:19 7245