Signováno nečitelně

60678. Rodinný portrét

popis: Kvaš, 14x12 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 8 dnů, 7 hodin

konec dražby: 30.06.2021 19:12:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 200 Kč