Signováno nečitelně - Rodinná procházka v alpské krajině

Olej na plátně, 63x95 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 123 cm

velký formát
Signováno nečitelně
114117. Rodinná procházka v alpské krajině
Zbývá:9 dnů, 2 hodin
Konec dražby:24.04.2024 20:35:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:7 000 Kč