signováno nečitelně

62070. Psí spřežení

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 32x24 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 25.07.2021 20:49:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 25.07.2021 20:43:37 1968
500 Kč 14.07.2021 22:38:41 5125