signováno nečitelně

66382. Potok od Jahodnice

popis: Olej na překližce, 62x80 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 1 dnů, 9 hodin

konec dražby: 26.09.2021 20:39:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 200 Kč