Signováno nečitelně

306003. Portrét muže s plnovousem

popis: Olej na plátně, 65x52 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 01.09.2020 20:11:05

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč