Signováno nečitelně - Portrét muže s plnovousem

Olej na plátně, 65x52 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Signováno nečitelně
306003. Portrét muže s plnovousem
Dražba ukončena:01.09.2020 20:11:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč