signováno nečitelně

60962. Portrét dítěte

popis: Kombinovaná technika, 32x32 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 01.07.2021 20:25:06

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč