signováno nečitelně - Pohled na horské štíty

Olej na překližce, 49x62 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

signováno nečitelně
307525. Pohled na horské štíty
Dražba ukončena:07.02.2021 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 31.01.2021 8:39:41 6965