signováno nečitelně

60948. Pohled na Děčín

popis: Olej na plátně, 30x40 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 01.07.2021 20:07:57

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 3 000 Kč