signováno nečitelně - Pohled na Děčín

Olej na plátně, 30x40 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
60948. Pohled na Děčín
Dražba ukončena:01.07.2021 20:07:57
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč