signováno nečitelně

67126. Podzimní rybník

popis: Olej na kartonu, 39x47 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 7 dnů, 13 hodin

konec dražby: 27.10.2021 20:29:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč

1 000 Kč 01.10.2021 13:32:57 7172