Signováno nečitelně

61633. Podzim na vesnici

popis: Olej na kartonu, 35x49 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 27.06.2021 20:36:26

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 27.06.2021 20:31:26 5796