Signováno nečitelně

69664. Pobřežní sklaliska

popis: Olej na plátně, 21x46 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 28.11.2021 20:24:07

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 900 Kč