signováno nečitelně - Plachetnice v bouři

Olej na plátně, 50x60 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

signováno nečitelně
86883. Plachetnice v bouři
Dražba ukončena:27.11.2022 20:19:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 500 Kč