signováno nečitelně

66365. Plachetnice na moři

popis: Olej na plátně, 38x50 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

zbývá: 1 dnů, 9 hodin

konec dražby: 26.09.2021 20:22:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč

1 000 Kč 20.09.2021 22:07:26 7513