signováno nečitelně

60775. Plachetnice na moři

popis: Olej na plátně, 40x30 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám poškozen.

dražba ukončena: 30.06.2021 20:49:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 3 300 Kč