signováno nečitelně - Plachetnice na moři

Olej na plátně, 40x30 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

signováno nečitelně
60775. Plachetnice na moři
Dražba ukončena:30.06.2021 20:49:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 300 Kč