Signováno nečitelně - Plachetnice

Olej na plátně, 30x36 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Nejdelší strana: 49 cm

Signováno nečitelně
114599. Plachetnice
Dražba ukončena:14.04.2024 21:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč