signováno nečitelně - Pieroti

Olej na plátně, 40x32 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Nejdelší strana: 42 cm

signováno nečitelně
116389. Pieroti
Dražba ukončena:26.05.2024 20:23:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč