signováno nečitelně

19989. Pescarita

popis: Olej na kartonu, 29x35 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 26.04.2018 21:50:33

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 800 Kč

800 Kč 26.04.2018 21:45:33 1016
700 Kč 26.04.2018 21:36:49 74