signováno nečitelně

308954. Partie u vody

popis: Olej na kartonu, 33x45 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 12.06.2021 20:12:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 02.06.2021 10:15:57 754