signováno nečitelně - Párové obrazy - Dudák a dívka v kroji

Nejdelší strana: 80 cm

Olejomalby na plátně, 70x60 cm. 1x signováno nečitelně. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny. 1x malba mírně poškozena.

signováno nečitelně
124063. Párové obrazy - Dudák a dívka v kroji
Dražba ukončena:15.09.2024 21:11:05
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 500 Kč