Signováno nečitelně - Paridův soud

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 85 cm

Signováno nečitelně
100200. Paridův soud
Dražba ukončena:06.08.2023 21:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč