Signováno nečitelně

63201. Osvěžení

popis: Olej na překližce, 29x35 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Datováno 1953. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

dražba ukončena: 01.08.2021 20:29:06

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 900 Kč