signováno nečitelně

60861. Odpoledne po dešti

popis: Olej na kartonu, 68x90 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám, sklo.
Impresionisticky pojatá malba zaujme kvalitním provedením i námětem. Autor zachytil atmosféru deštivého dne na venkovské silnici s drožkou před zájezdním hostincem. Zemitá paleta barev podtrhuje podzimní náladu a přenese pozorovatele do klidných časů počátku minulého století. Obraz je doplněn kvalitním rámem. Po určení autorství zcela jistě stoupne hodnota díla.

pozn.: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 30.06.2021 22:19:35

vyvolávací cena: 1 500 Kč

vydraženo za: 15 000 Kč