Olej na kartonu, 68x90 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Impresionisticky pojatá malba zaujme kvalitním provedením i námětem. Autor zachytil atmosféru deštivého dne na venkovské silnici s drožkou před zájezdním hostincem. Zemitá paleta barev podtrhuje podzimní náladu a přenese pozorovatele do klidných časů počátku minulého století. Obraz je doplněn kvalitním rámem. Po určení autorství zcela jistě stoupne hodnota díla.
pozn.: Rám mírně poškozen.