signováno nečitelně - Odpoledne po dešti

Olej na kartonu, 68x90 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Impresionisticky pojatá malba zaujme kvalitním provedením i námětem. Autor zachytil atmosféru deštivého dne na venkovské silnici s drožkou před zájezdním hostincem. Zemitá paleta barev podtrhuje podzimní náladu a přenese pozorovatele do klidných časů počátku minulého století. Obraz je doplněn kvalitním rámem. Po určení autorství zcela jistě stoupne hodnota díla.

pozn.: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
60861. Odpoledne po dešti
Dražba ukončena:30.06.2021 22:19:35
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:15 000 Kč