signováno nečitelně

303996. Na vesnici v zimě

popis: Olej na plátně, 42x55 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 13.03.2020 20:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 13.03.2020 19:49:13 6607
500 Kč 13.03.2020 19:00:07 2985