signováno nečitelně - Na statku

Olej na překližce, 40x50 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
308960. Na statku
Dražba ukončena:13.06.2021 20:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč