signováno nečitelně

308960. Na statku

popis: Olej na překližce, 40x50 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 13.06.2021 20:05:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 400 Kč