signováno nečitelně - Na pastvě

Lept, 23x28 cm. Signováno vpravo dole tužkou nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
72137. Na pastvě
Dražba ukončena:16.01.2022 20:35:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 16.01.2022 20:29:36 4098