signováno nečitelně - Na kraji lesa

Olej na kartonu, 14x25 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

signováno nečitelně
307384. Na kraji lesa
Dražba ukončena:22.01.2021 20:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč