signováno nečitelně - Na kraji lesa

Olej na plátně, 40x60 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
302816. Na kraji lesa
Dražba ukončena:23.12.2019 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 19.12.2019 4:43:29 5734