signováno nečitelně - Na kraji lesa

Olej na kartonu, 60x50 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
84680. Na kraji lesa
Dražba ukončena:25.09.2022 20:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč