signováno nečitelně - Moře u Boulogne

Olej na kartonu, 25x35 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 40 cm

signováno nečitelně
84600. Moře u Boulogne
Dražba ukončena:25.09.2022 20:02:44
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč